Prawa autorskie

Wszystkie prace (zdjęcia, kolaże, grafiki, itp.) oraz teksty publikowane na tym blogu są moją własnością (jeżeli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam). Kopiowanie i zarządzanie nimi w całości lub w fragmentach bez mojego zezwolenia zabronione.*

*Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. Nr 24 poz. 83), jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.

czwartek, 14 stycznia 2016

„Czy naprawdę wierzysz?” na VOD od 15 stycznia


Najnowszy film twórców „Bóg nie umarł” będzie dostępny na polskich platformach VOD już od 15 stycznia.


Film „Czy naprawdę wierzysz?” to opowieść o potężnym darze, który drzemie w człowieku i tylko czeka, by go użyć… Kolejne dzieło twórców porywającej ekranizacji „Bóg nie umarł”.


Matthew nie może się otrząsnąć z wrażenia, jakie wywarło na nim spotkanie z odważnym ulicznym kaznodzieją. Kiedy wreszcie zrozumiał, jak ma wyglądać jego życie, zaczynają się dziać prawdziwe cuda, o których wcześniej nie marzył. W trudnych sytuacjach wzywa mocy Bożej, a ta dotyka nie tylko jego, lecz także ludzi, którzy pojawiają się na jego drodze: bezdomnej dziewczyny w ciąży, zawsze racjonalnego doktora czy mężczyznę umierającego na szpitalnej izbie przyjęć. Wszystkie te historie są częścią planu, którego scenariusz mógł napisać tylko Bóg.

Potęga wiary, siła nadziei, odwaga świadectwa. „Czy naprawdę wierzysz?” to więcej niż film. To pytanie, na które każdy musi sobie sam odpowiedzieć.

Czy naprawdę wierzysz? – oficjalny zwiastun filmu: 


Premiera kinowa: 18.09.2015
Premiera VOD: 15.01.2016
Produkcja: USA, 2015
Reżyseria: Jon Gunn
Obsada: Mira Sorvino, Sean Astin, Alexa Pena Vega,
Ted McGinley, Delroy Lindo, Cybill Shepherd
Czas: 115 min
   Gatunek: dramat, obyczajowy

Nie wiem jak Was, ale mnie ten fakt cieszy - bardzo chętnie raz jeszcze obejrzę ten film, 
który zrobił na mnie ogromne wrażenie :)

Sia

__________________
*informacja prasowa: Kino Świat
    

5 komentarzy: