Prawa autorskie

Wszystkie prace (zdjęcia, kolaże, grafiki, itp.) oraz teksty publikowane na tym blogu są moją własnością (jeżeli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam). Kopiowanie i zarządzanie nimi w całości lub w fragmentach bez mojego zezwolenia zabronione.*

*Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. Nr 24 poz. 83), jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.

Wspomnienia ze Spotkań Młodych na Lednicy

Drodzy Przyjaciele! W końcu mam przyjemność przedstawić Wam efekt naszej Wspólnej pracy – Projekt Lednicki. Projekt był realizowany dokładnie od 22 lutego do dnia 1 maja, czyli można powiedzieć, że dość szybko udało się go zakończyć;)

Projekt Lednicki to nic innego, jak wspomnienia uczestników Spotkań Młodych, to liczne, piękne świadectwa osób, które na Lednicy doświadczyły Żywego Boga! Osobiście, czytając Wasze wspomnienia, miałam w oczach łzy i mam nadzieję, że te świadectwa poruszą serca każdej osoby, która będzie je czytała.

Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w realizację tego projektu! Wszystkim, którzy mi pomagali i wpierali! Bez Was nie dałabym rady, bez Waszych dobrych serc nie byłoby tak pięknego dzieła.

Jednak największe podziękowania należą się śp. Ojcowi Janowi Górze! Wierzę, że to właśnie dzięki jego wstawiennictwu udało mi się doprowadzić ten projekt do końca; tak wiele cudów dokonało się w czasie realizacji projektu – mam nadzieję, że po jego publikacji będzie ich jeszcze więcej.

Wspomnień jest dużo, a świadectwa niektórych osób są bardzo podobne (co może świadczyć tylko o tym, że na Lednicy Jezus nikomu nie odmawia swoich Łask i każdego obdarowuje w równym stopniu), jednak gorąco zachęcam Was by przeczytać całość, by w PEŁNI móc przekonać się o Wielkim Miłosierdziu Bożym na Lednicy. Być może te wspomnienia pomogą Wam jeszcze owocniej przeżywać kolejne Spotkania Młodych, a tym, którzy pojadą po raz pierwszy – dodadzą odwagi oraz serce pełne zapału, gotowe do przemiany i niesienia wszystkim Jezusa Chrystusa.

Niech tegoroczne AMEN będzie potwierdzeniem naszej Miłości do Boga i bliźniego!
[A ten projekt – „przepustką” do udziału w tegorocznej Lednicy dla mnie i dla wszystkich, którzy pragną pojechać].

BARDZO MOCNO WAS KOCHAM I DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE!
Maria Żółty

Kliknij w link i przeczytaj wspomnienia!


fot. Kuba Mazur

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz