Prawa autorskie

Wszystkie prace (zdjęcia, kolaże, grafiki, itp.) oraz teksty publikowane na tym blogu są moją własnością (jeżeli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam). Kopiowanie i zarządzanie nimi w całości lub w fragmentach bez mojego zezwolenia zabronione.*

*Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. Nr 24 poz. 83), jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.

środa, 31 grudnia 2014

Szczęśliwego Nowego Roku!

Kochani,
Dzisiaj mamy cudowny dzień Sylwestrowy! Jak spędzacie ten czas - jak żegnacie stary rok? ;)
Ja przyznam się, że na dzisiejszy dzień mam skromne plany - dawno nigdzie nie byłam, dzisiaj w końcu spędzę Sylwestra poza domem. Mam nadzieję, że "będzie się działo", a "sąsiedzi będą walili do drzwi" - ja jak zawsze muzycznie ;) Zaraz właśnie też muszę przygotować jakąś playlistę :D

Podsumowanie zrobię skromne. Z tego, co zauważyłam, w tamtym roku dodałam niemal tyle samo komentarzy, co w tym, ale za to statystyki mojego bloga wzrosły znacząco! Dlatego chciałabym bardzo podziękować wszystkim czytelnikom mojego bloga!
Bloga tego założyłam głównie dlatego, by pokazywać Wam moje zdjęcia, kolaże, wiersze, itp. Każdy Wasz komentarz, oceniający moje prace, jest dla mnie wielką motywacją! Niezależnie czy jest on krytyczny czy pozytywny - każdy jest dla mnie ważny (choć wolę te krytyczne, ponieważ one zawsze są bardziej szczere - a ja chcę znać absolutna i tylko prawdę).

Teraz czeka mnie trudny okres - matura i Wielki Konkurs, dlatego pewnie będę musiała zrezygnować na ten okres z tak bardzo intensywnego pisania bloga. Może uda mi się pisać dla Was w tym okresie - czyli do czerwca dokładnie - przynajmniej raz w miesiącu? Nie wiem, nie obiecuję tego, ale będę starała się jak najczęściej coś napisać. 
Mam nadzieję, że mimo mojej nieobecności nie opuścicie mnie - to dla mnie bardzo ważne ;)
I jak tylko unormuję "sprawy związane z moją przyszłością", mam w planach zająć się blogowaniem "na poważnie", tzn. chciałabym założyć jakiegoś "konkretnego" bloga: zmienić szatę graficzną, ułożenie bloga - prawie wszystko. Postaram się, by jakoś moich postów była większa - ale to w przyszłości :)

A dzisiaj chciałabym złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia na nadchodzący Nowy Rok.
Życzę Wam,
byście żyli każdego dnia jak najlepiej,
każdy dzień, by był dla Was pełen szczęścia i uśmiechów,
byście zawsze otaczali się gronem wiernych i życzliwych przyjaciół,
zdrowie, by Was nie opuszczało i każdego dnia, byście byli gotowi do pracy.
Pełni optymizmu nieśmy zawsze pomoc i miłość dla drugiego człowieka,
nie oceniajmy ludzi po wyglądzie, plotkach, pierwszym wrażeniu...
nikt z nas nie jest idealny, ale każdy może stać się lepszy!
Nie traćmy nigdy wiary i nadziei, i miłość
do drugiego człowieka i do Boga
 niech będzie zawsze 
 w naszych sercach.Wszystkiego co najlepsze,
Sia

8 komentarzy:

 1. Dziękuję i wzajemnie! :)
  Dla mnie to też bd ciężki i bardzo trudny czas... :/ :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę Ci samych sukcesów, zdania matury, natchnienia i wielu inspiracji. Szczęśliwego 2015 roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczne zdjęcia ; D

  OdpowiedzUsuń
 4. Pękne życzenia, chciałam życzyć Tobie również pomyślności w Nowym Roku, zdania matury i oby wena twórcza Cię nie opuszczała, Wspaniałej zabawy sylwestrowej!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczęśliwego Nowego Roku , pozdrawiam Kasia

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę Ci zaczytanego nowego 2015 roku!

  OdpowiedzUsuń
 7. mam nadzieję, że Sylwester spełnił oczekiwania, mój był lepszy niż się tego spodziewalam. :) i życzę żeby ten nowy rok był dla Ciebie o wiele lepszy od tego mijającego. :)
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tysiąca uśmiechu! :)
  http://pajapaulina.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń