Prawa autorskie

Wszystkie prace (zdjęcia, kolaże, grafiki, itp.) oraz teksty publikowane na tym blogu są moją własnością (jeżeli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam). Kopiowanie i zarządzanie nimi w całości lub w fragmentach bez mojego zezwolenia zabronione.*

*Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. Nr 24 poz. 83), jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.

środa, 1 stycznia 2014

Pierwszy kolaż w nowym roku!/ The first collage in the New Year!

Między Sylwestrem a Nowym Rokiem postał mój nowy kolaż. Elementy, z których się składa wycinałam jeszcze w Sylwestra, natomiast sklejałam już w Nowym Roku.
Nie jest to sklejone, tak jak tego chciałam, ponieważ było już ciemno, a w dodatku kolaż sklejałam na szybko, mimo wszystko jestem zadowolona z efektów końcowych (choć mogło być lepiej ;)).

Praca inspirowana jest stylem Somoking Art, ale nie ma na celu promowania ani popierania palenia! 
Sama nie palę i nigdy nie paliłam. Kolaż ten był efektem "nagłej weny"...Jak widać 2014 rok zaczął się bardzo pracowicie. Mam nadzieję, że będzie tak przez cały rok, ponieważ... mam już trochę planów, ale nie lubię przedwcześnie zapeszać. :)

SIA

14 komentarzy:

 1. Bardzo ładny kolaż :) Pozdrawiam i życzę udanego roku ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Przyznam, że bardzo ciekawy kolaż :) Szczęśliwego Nowego Roku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładnie. Szczęśliwego ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kreatywnie zaczęłaś Nowy Rok :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny kolaż ; D

  OdpowiedzUsuń
 6. kocham robić kolarze < zapraszam do mnie zaczynam po raz drugi od początku :) myślę że dobrze mi idzie :) http://xcuee.blogspot.com/ wejdź zobacz zostaw opinie

  OdpowiedzUsuń
 7. świetny! Szczęśliwego Nowego 2014 :P

  OdpowiedzUsuń
 8. O JACIE ALE MI WYCIECZKE ZROBILAS W PRZESZŁOŚĆ:)
  TAKIE COS ROBILAM NA kompozycjach na studiach :)

  OdpowiedzUsuń