Prawa autorskie

Wszystkie prace (zdjęcia, kolaże, grafiki, itp.) oraz teksty publikowane na tym blogu są moją własnością (jeżeli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam). Kopiowanie i zarządzanie nimi w całości lub w fragmentach bez mojego zezwolenia zabronione.*

*Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. Nr 24 poz. 83), jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.

wtorek, 12 lutego 2013

Cały świat..

To już mój kolejny blog, który będzie... właściwie o mnie. O wszystkim tym co dzieje się na świecie, w moim życiu i w mojej głowie. Chcę dzielić się z innymi moimi emocjami, pasjami i po prostu pomagać i dawać uśmiech innym.
Na co dzień jestem osobą pogodną, przeważnie uśmiechniętą, towarzyską i tolerancyjną. Lubię poznawać nowych ludzi, przeżywać nowe wydarzenia. Zawsze uparcie dążę do wyznaczonych sobie celów. Mam wiele marzeń i wiele pasji. Każde moje marzenie jest wyjątkowo trudne do spełnienia, wydawałoby się, że realizacja moich niektórych marzeń jest wręcz nie możliwa, ponieważ są to dość poważne marzenia ;) Jednak, mimo wszystkich przeciwności losu, uparcie walczę, by spełniła się chociaż część z tych "zwariowanych" marzeń. Na mojej drodze ciągle pojawiają się nowi ludzie, nowe szanse i to wszystko sprawia, że marzenia te stają się bardziej realne. Jestem wielką optymistką i ciągle sobie WMAWIAM, że to co robię ma sens i że kiedyś przyjdzie czas, że uda mi się dojść do moich wymarzonych celów. Mam wielką nadzieje, że tak będzie i głęboko w to wierzę.
Uwielbiam pisać. Pisanie jest moją pasją od zawsze. Ciągle staram się rozwijać tę pasję i pogłębiać swoje umiejętności i zdolności.
Kocham Muzykę. Ona zawsze daje mi wewnętrzną siłę do działania. Motywuje mnie i pozwala choć na chwile zapomnieć o problemach. Często utożsamiam swoje życie z tekstami różnych piosenek. Myślę, że nie raz będę w postach cytowała piosenki, które w danym momencie, w danej chwili "czuję".
Jak już wspomniałam wcześniej, lubię pomagać i "dawać" uśmiech innym. Wiem jak bardzo, nawet kilka prostych słów otuchy i wsparcia, może pomóc pozbierać się drugiej osobie. Sama kiedyś otrzymałam taką "słowną" pomoc i teraz ja chcę wspierać innych w trudnych chwilach. Wiem, że życzliwość rodzi życzliwość, a pomoc przekazana przeze mnie innej osobie wróci do mnie z podwójną siłą.
Idę z uśmiechem przez życie - pomimo wszystkich trudności - i mam nadzieję, że blog ten będzie chętnie czytany przez różne osoby. 

Sia.

2 komentarze:

  1. Cieszę się, że założyłaś bloga. Mam nadzieję, że jak najdłużej będziesz blogować. Informuj mnie o nowych postach. Dodaję Cię do linków na swoim blogu. Życzę powodzenia w blogowaniu. Ja zapraszam do mnie na www.burza--mysli.blog.onet.pl.

    OdpowiedzUsuń
  2. fajnie piszesz, już nie mogę się doczekać kolejnej notki ;dd

    OdpowiedzUsuń