Prawa autorskie

Wszystkie prace (zdjęcia, kolaże, grafiki, itp.) oraz teksty publikowane na tym blogu są moją własnością (jeżeli jest inaczej wyraźnie to zaznaczam). Kopiowanie i zarządzanie nimi w całości lub w fragmentach bez mojego zezwolenia zabronione.*

*Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. Nr 24 poz. 83), jakiekolwiek korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest zabronione.

O mnie / Kontakt


Zwariowana, wiecznie młoda, lubiąca nowe przygody, wyzwania i ludzi z pasjami. Jej szczególnym zainteresowaniem jest muzyka i pisanie. Pisze głównie wiersze, opowiadania, recenzje i… blog'a, czyli tematyka bardzo różnorodna i stale się rozwija. W głowie ma milion myśli na minutę. Kocha zwierzęta, przyrodę i cały, pozytywny otaczający ją świat. Jest marzycielką. Zawsze walczy o to, co chce bardzo osiągnąć - do samego końca i pomimo przeciwności. Z mottami idzie przez życie –a jest ich wiele - jedno podstawowe: ”Nie jest ważne, żeby było łatwo - ważne, by było warto!”. Jest realistką i optymistką- pesymizm dawno przestraszył się jej ambicji. 
„Biegnie za marzeniami, z nadzieją o lepsze jutro…”
Najwięcej można się dowiedzieć przez kontakt prywatny ;)

kontakt: maria.zolty@wp.pl

Więcej informacji